schatten

Zaměstnanec

Faktor úspěchu ve společnosti

Zákazníci společnosti Stargo Metal Design jsou zpravidla velmi nároční. Chtějí nekompromisní kvalitu a absolutní spolehlivost, zároveň však také flexibilitu a rychlost. Mnozí přesně vědí, co chtějí. Jiní si vedle čistě realizovaných plánů přejí také odborné poradenství na cestě k řešení na míru. A vše vždy podtrhuje hospodárnost.

Zaměstnanci společnosti Stargo Metal Design jsou součástí podniku. To znamená jasné poměry a hodně osobní odpovědnosti. Co je dobré dnes, bude zítra ještě lepší, protože angažovaní zaměstnanci rozumí svému řemeslu a využívají prostoru k rozvoji.

Ať už jako operátor jednoho z obřích obráběcích strojů nebo pracovník ve výrobě nástrojů s náročnými tolerancemi či jako certifikovaný svářeč pro produkty s nejvyššími požadavky nebo jako specialistka na plánování výroby či logistiku: Akce se nikdy nezastaví.

Vývoj je klíčové slovo: u výrobků a procesů, ale především také u zaměstnanců, kvalifikace, příležitostí. Společnost Stargo Metal Design má dlouhou tradici. To zavazuje. Pohled směrem dopředu ukazuje nové otázky, zákazníky, produkty a trhy. Přesně to pravé pro lidi, které příležitosti baví.