schatten

Železniční technika

Vyšší ekonomičnost snížením složitosti

Naší hlavní kompetencí jsou základní prvky pro železnici. Opět platí, že jako dodavatel systémů podporujeme naše zákazníky v celé fázi vývoje produktu, a to až po povrchové úpravy, finální montáž a logistiku.

„Vše z jedné ruky“ znamená plnou podporu jak z technologického, tak z analytického hlediska. Výsledkem je snížení složitosti, vyšší efektivita a optimalizovaná hospodárnost.

Zejména u složitých sestav tkví důležitý klíč k hospodárnosti, a tím pádem ke konkurenceschopnosti ve snížení počtu spojů. Jako poskytovatel komplexních řešení, proto vyrábíme nejen kompletní dveře,  místa k sezení či kryty na klimatizace, ale také vnitřní mechanismy skládající se z drobných mechanických dílů.

Rozhodující výhoda spolupráce s naší společností spočívá v naší schopnosti plynule mezi sebou kombinovat různé techniky zpracování. Optimální výchozí materiál, desítky let zkušeností s výrobou trubek nebo profilů a příkladná škála možností zpracování v oblasti obrábění plechu: S námi pochází vše z jedné ruky.

Tím se zabrání zbytečným prostojům, usnadňuje se spolupráce, zvyšuje úspornost a významně se přispívá k výjimečné kvalitě produktu.

Název SM-Design je označení pro kvalitu z kovu.

To se také odráží v našich certifikátech a schváleních.